Home / Nákupy / Jak často oblékáte podprsenku

Jak často oblékáte podprsenku

Podprsenka je vynález, který si mohlo lidstvo klidně odpustit. Přináší spíše problémy, než užitek.

Svírací korzet – víte, jaké jsou zásadní výhody volného oblečení? Cítíte se v něm pohodlně a vzdušně, nic vás neškrtí a nesvírá a zároveň vzduchová hmota mezi tělem (pokožkou) a oděvem působí jako izolant – v chladném prostředí zahřívá, v teplém ochlazuje. Podprsenka těsně upnutá na tělo se zcela tomuto přirozenému způsobu oblékání vymyká.

dívka na písku

Ekzémy – kdo nosí příliš těsný oděv ze syntetických materiálů, může si způsobit nepříjemný ekzém. Na vině bývají ucpané póry v pokožce, které se zanítí, a zabrání odvodu škodlivin z organismu. Podprsenka může být jedním z kandidátů na různé svědivé ekzémy.

Berle pro zdravého jedince – když bude zdravý člověk chodit několik let cíleně pouze o berlích, jimiž bude podpírat své zcela zdravé dolní končetiny, jejich svalstvo natolik ochabne, že nakonec bez těch berlí neudělá krok. Toto je známý fakt, který se projevuje například při aplikaci sádry u zlomenin, kdy je zapotřebí kvůli ochablému svalstvu končetinu rehabilitovat. Stejný efekt nastává i v okamžiku, kdy žena nosí delší dobu podprsenku. Ženské prsy jsou na hrudníku tvarované a ukotvené tak, aby je svalstvo hrudního koše udrželo ve správné poloze, tedy takové, která je navíc velmi sexy, a pro muže vzrušující. Mnohem zdravější a přirozenější je podprsenku ponechat ve skříni.

dívka v plavkách

Kryty na bradavky – jestliže potřebujete oblékat oděv z průsvitného materiálu a zakrýt bradavky, aby nebyly pro muže zdrojem sexuálního vzrušení, namísto podprsenky využijte kryty na bradavky lifties.cz. Jsou to terčíky v tělové barvě, které zneviditelní bradavky tak, že podprsenka není třeba. Můžete pak oblékat jakýkoli oděv a vaše poprsí se nestane terčem zájmu, a to ani při společenských příležitostech, jako jsou koncerty, plesy apod.

About Author: