Home / Nákupy / Léto je zde

Léto je zde


Teploty začínají stoupat, vzduch se ohřívá stále více a více a nastávají první horké dny. Letos přijdou určitě dříve, když přišlo jaro již v únoru. Ale zdá se, že to nikoho nemrzí. Ba právě naopak. Vypadá to tak, že jsou lidé rádi, že se mohli se zimou rozloučit o pár týdnů dříve.

Takže léto je léto a k němu patří koupání a kdo už měl plné zuby neustálého placení za pár hodin ve vodě na veřejném koupališti, ten si jistě pořídil bazén. A všechno příslušenství k němu. A toho není zrovna málo, pokud chceme vodu udržet nejen v mezích normálu, ale extrémně čistou a hygienicky nezávadnou. Není na tom nic zase tak složitého. Stačí si to hlídat a je pokoj. Dvakrát do týdne to proměřit a upravit. Práce na pět minut.

obrázek bazénu

Jiná věc jsou bazénové hadice. Ty jsou po zimě možná nějak narušené a ty je třeba také řádně zkontrolovat. Pokud byly správně skladovány, nestane se jim nikdy nic, ale přece jen nemůžeme vědět, zda třeba nechutnají myším. Takže kontrola je zcela jistě na místě. Nu a pokud došlo k nějakému poškozená, můžeme zkusit lepící a těsnící pásku, která by měla zabránit úniku vody z hadice mimo určené místo.

exotický bazén

Může se stát, že poškození bude takového rozsahu, že nepomůže ani páska. V tomto případě je nutno koupit novou hadici. Není třeba běhat po krámech a firmách, dá se sehnat velmi jednoduše, a to kliknutím na odkaz. Ten máte umístěn o pár řádků výše. Aby byl pořádně vidět, je ještě pro jistotu zvýrazněn jinou barvou textu. Takže když si na tento link kliknete, ocitnete se u prodejce bazénového příslušenství. Je osvědčený a má spousty spokojených zákazníků. Pokud si zde objednáte cokoli, je možné, že se přidáte k nim. Spokojenost je zde důležitá především, proto zde můžete narazit některé bonusy. Někdy větší, někdy menší, dle momentální situace. Tak je hezky využijte a pamatujte si, kde se dobře nakupuje.

About Author: