Home / Peníze / Kalkulace o domu

Kalkulace o domu


Takže si sednete a začnete počítat. Pokud žijete u nás a berete klasický plat, tak to bude velmi zajímavé. Nemyslíme nyní plat průměrný, ten zase není tak špatný. Potíž je v tom, že na něj málokdo dosáhne. My budeme realisté a budeme počít plat obvyklý, za osm hodin práce denně. Na konci měsíce to bude plat takový, že vám moc nezbude, protože je třeba zaplatit věci potřebné, jako bydlení a podobně, ale také věci nepotřebné. Vlastně pardon, ty již zaplaceny jsou, a to přímou srážkou ze mzdy. Jsou to daně. Ty by dobrovolně asi nikdo neplatil. Kdo by chtěl také platit dobrovolně na všelijaké povaleče, pobudy a lenochy. Ne, tím nemyslím naši vládu, i když…

znázornění hypotéky

Ale to jsme drobátko odbočili. Vy prostě zjistíte, že si můžete ušetřit z platu možná pět set korun měsíčně, a to ještě nesmí nic podražit. Jenže, známe to, že ano. Takže i kdybyste dělali od rána do noci, soboty neděle, na domek si prostě neušetříte. Takže pokud jej chcete a je jedno z jakého důvodu, musíte si na něj půjčit, nebo vyhrát ve sportce či jiné loterii. A na to bych moc nespoléhal. Nuže, vy bydlet chcete a musíte. Takže se začnete zajímat o to, kde na to vzít a tím pádem se setkáte se slovem hypotéka. A jste doma, Vezmete si hypotéku a jdeme do nového.

znázornění hypotéky

Jenže ono to není zase až tak jednoduché. Musíte pro to také něco udělat, například s někým spolupracovat, tedy například s tím, kdo by vám měl půjčit. Tedy přesněji, kdo by vám tu hypotéku poskytnout měl. A to může být nějaká banka, nebo jí něco skoro podobného. Nějaká nebankovní instituce. Tedy to co do ní obdržíte, bude jistě nebankovní hypotéka. Vidíte, jak nám to pěkně sedí. A pokud ji chcete skutečně rychle bez nějakých zbytečných obezliček, doporučuji vám jediný správný postup. Ne celý, to by sem nevešlo, ale jeho začátek. Klikněte na odkaz zde v článku a zbytek už je jen a jen na vás.

About Author: