Home / Nákupy / Narození dcery

Narození dcery


Když se miminko narodí, je to snad to nejkrásnější období pro každou maminku. Já si pamatuji, jak jsem byla nadšená já, když se dcera narodila. Předtím jsem si ani nedokázala představit a nevěděla jsem, že jde někoho tak milovat. Ale moje dcera je prostě dokonalá. Ještě předtím, než se dcera narodila, jsme nakoupili různé oblečení a bylo toho mraky. Něco koupily babičky a něco jsme dostali od přítelovy sestry. A tak to nakonec dcera ani nestihla všechno vynosit. Mezi oblečením byly i kojenecké soupravičky, které byly na oblékání pro dceru snad nejlepší. Byla jsem z nich nadšená. Byly z takového hebkého, moc příjemného materiálu a pamatuji si dokonce, že ta jejich cena byla sice dražší, ale stálo to za to.

s

A já jsem měla obrovskou radost, když jsem do nich dceru oblékla. A dcera je moc roztomilá a předtím byla taky. Jenže znáte to, miminko roste a z miminka se stává batole. A já jsem teď zjistila, že čím dál více dcera roste, tím více já dospívám a stárnu. Asi to bude tím, že mám za někoho zodpovědnost a nebylo to jak předtím, když jsem neměla žádné dítě a mohla jsem si dělat, co chci. Každopádně sama za sebe mohu říct, že mít dítě je ta nejkrásnější věc v životě.

s

Samozřejmě, čím více dítě roste, tím více je to náročnější, ale to nevadí. I tak je to nádherné období, které by si měla každá maminka užívat, dokud může. Ono se totiž ani nenadějeme, děti nám vyrostou, najdou si partnera a odletí „z hnízda“ – alespoň tak se to říká. A já si myslím, že čas plyne hrozně rychle. Ale od té doby, co mám dceru, tak plyne minimálně 2x tak víc. Proto si užívám každé sekundy a minuty, co se se dcerou mazlím, hrají si s ní a tak dále a mám upřímnou radost. Vždycky jsem si totiž přála dítě, a to se mi nakonec i splnilo a jsem za to moc Bohu vděčná. Přání se totiž plní. I vy určitě také rádi plníte přání svým blízkým.

About Author: