Home / Firmy / Sídlo firmy v Praze pro Berouňáky

Sídlo firmy v Praze pro Berouňáky


Bydlíte v Berouně nebo v blízkém okolí a trávíte mnoho času v přírodě, v blízkosti řeky Berounky a Českého krasu? Berounsko a Rakovnicko patří k nejzajímavějším oblastem v republice, jsou jen řídce osídlené a tamní příroda neutrpěla ani kvůli přehnané průmyslové výrobě. Jestliže se rozhodujete v této oblasti podnikat, a máte již celkem jasnou představu o vašich aktivitách, musíte se rozhodnout, jaké budete na Finančním úřadě nahlašovat sídlo firmy. Sídla firmy https://www.profisidla.cz/cs/nase-sluzby/poskytnuti-sidla-firmy/a-15/ se nemusí shodovat s místem vašeho trvalého pobytu, a tak si můžete své podnikání zaregistrovat třeba v Praze – pro obyvatele Berounska či Rakovnicka to ovšem může znamenat jistou výhodu.

virtuální kancelář

Máte k dispozici virtuální kancelář – nemáte-li ve svém bydlišti k dispozici reprezentativní zasedací místnost s kuchyňkou, v Praze ji budete mít. To se může hodit pro podepisování kontraktů a smluv, a pro všechna ostatní jednání s klienty či s vašimi firemními partnery. Kancelář v Praze také působí lépe na většinu externích partnerů, je zkrátka mnohem působivější přivítat se v uzavřených a chráněných kancelářských prostorách na Praze 1, než jim nabízet posezení u kávy pod slunečníkem v zahradní restauraci ve vaší obci.

sídlo firmy v Praze

V Praze se o vás nebude nikdo zajímat – můžete si být jisti, že v Praze si budete připadat jako Otík z filmu „Vesničko má středisková“. Nikdo o vás nezavadí ani prstem, nikdo vás tu nezná, a splynete tu s davem tak, jako ryba v oceánu v rybím hejnu. Pražská anonymita je ale výhodná v tom, že tu máte absolutní klid na práci. Nenajde se tu nikdo, kdo by vám cokoli záviděl, a kvůli závisti znepříjemňoval život. A připomeňme si, že závistiví lidé dovedou natropit tolik zla, že se mnozí kvůli nim raději odstěhují. Vy se ovšem stěhovat nemusíte, postěhuje se pouze virtuální záznam o vašem podnikání na příslušném Finančním úřadě.

About Author: