Home / Firmy / Otevíráme sportovní halu pro míčové sporty

Otevíráme sportovní halu pro míčové sporty


Nejsledovanějšími sporty jsou v České republice bezesporu hokej a fotbal. Tomu se také mnohdy podřizuje televizní reklama, a tak málokoho asi překvapí, že se kolem těchto sportovních odvětví točí do značné míry i sponzoring a konzumace piva. To ovšem neznamená, že pokud otevřete pro veřejnost sportovní halu zaměřenou na volejbal, basketbal, badminton, házenou nebo stolní tenis, že budete marně čekat na nějakého zájemce, který si přijde zahrát tak dvakrát až třikrát do měsíce, ale jinak hala zeje prázdnotou.

sportovní hala

Obliba míčových her je značná, i přesto, že reklamní tažení o ně nemá příliš velký zájem, ten mají ale samotní hráči i diváci, a pokud objeví nově otevřenou sportovní halu, obvykle si zjistí podrobnosti ohledně jejího provozu a aktuální otvírací doby. Může se vám pak přihodit, že se do vrátnice ve vestibulu nahrne padesát lidí najednou, a všichni se budou zajímat o volné termíny pro sportování. A pokud sportovní halu vybavíte ještě saunou a některými masérskými službami, vaše hala by mohla být vytížená takřka nonstop.

rezervace sportoviště

Jak s rezervací na sportoviště – velký problém nastává ve chvíli, kdy si chcete objednat například na středu v 17 hodin volejbalový zápas, ale musíte kvůli tomu zajít do haly osobně. Jednak je to pro vás nevýhodné, protože ztrácíte spoustu času, a pak po příchodu do haly třeba zjistíte, že je v tento termín obsazeno, takže jste vážili cestu zcela zbytečně. Právě pro tyto případy jsou tu rezervační systémy, které pracují online 24 hodin denně

Rezervační systém je naprosto spolehlivý, nic mu neunikne, podchytí všechny podstatné drobnosti a nestane se, že by si někdo zarezervoval halu na stejný termín s někým jiným. Zamezíte tak nepříjemným dohadům a umožníte také lidem rezervaci sportoviště prakticky kdykoli, třeba v neděli o půlnoci, kdy je vrátnice haly uzavřena.

About Author: