Home / Nákupy / Dopřejte si soukromí.

Dopřejte si soukromí.


Vybíráte si nový plot k vašemu domu a zahradě. Starý již dosloužil a je na čase se porozhlédnout po novém? Ovšem jaký zvolit. Jaký plot použít? Na výběr je spousta druhů provedení a spousta materiálů, ze kterého se ploty vyrábějí. Dosud jste měli obyčejný drátový plot, který byl zelený, aby splýval k okolní zeleni. Teď si jste ovšem nejisti jestli nezvolit něco jiného. Něco co vám dodá více soukromí před zvědavými sousedy. Jedna sousedka z pravé strany neustále nahlíží, co vám roste na zahrádce a porovnává se svou bujnou zahradou. Řeči jako máte ty rajčata nějaké malé a proč se vám ty bylinky tak kroutí, rozhodně nechcete poslouchat.

 Jaký plot použít?

O tom, že nejste úplně nejlepší zahradník, víte i samy a rady druhých vás dokážou jen naštvat. Snažíte se, okopáváte a dostatečně přihnojujete, tak v čem je to u sousedky jiné, když sluneční paprsky dopadají stejně na vaši zahradu jak u ní. Je to začarované. Nebo má sousedka více zkušeností. Rádi byste si večer vlezly do své vyhřívané vany, aniž by vás soused z druhé strany okukoval? Chcete jít na Adama a Evu a nebát se, že si soused pořídí vaše fotky bez oblečení. Zákeřnost je velká a spousta sousedů závidí, co máte vy a ne právě oni. Proto se můžete setkat nevhodnými fotkami na sociálních sítí, které ze začátku byli nevinné, když je posílali známým, jak si vedle užívají.

 Jaký plot použít?

Dopřejte si soukromý a vystavte si velký betonový plot, který vás od takových zkušeností ochrání. V dnešní době je soukromí vzácné. Na výběr je z několika druhů a provedení. Můžete mít imitaci dřevěných latí, cihel pravidelně poskládaných nebo nerovnoměrně řešených. Můžete si taky vybrat kamenitou struktur, která vypadá velice pěkně. Je to jen na vás a vaší fantazii, co se hodí právě k vašemu pozemku. Nebo si nechte poradit od odborníků, rozhodně vám poradí lépe a dozvíte se tak spoustu informací, jak by plot mohl vypadat.

About Author: