Home / Firmy / Svěřte vánoční úklid úklidové firmě

Svěřte vánoční úklid úklidové firmě


Očekáváte na Vánoce vzácnou návštěvu vašich příbuzných či přátel z tuzemska nebo ze zahraničí a chystáte vše tak, aby byla vaše domácnost v dokonalém stavu? Máme tím na mysli napečeno, navařeno, připravený stromek a výzdobu, adventní věnec, svíčky a jmelí a samozřejmě cukroví. Může vám s tím vypomoci manžel, ale přece jen je tento maraton náročný, a to ještě chcete zvládnout opatřit dárky pro rodinu i pro vaše přátele.

Aby byla vaše domácnost jako klícka a vše jste zvládli do Štědrého dne, můžete svěřit úklid domácnosti uklízecí firmě z Prahy.

Včasná rezervace – velmi důležité je zarezervovat vaši zakázku včas. Nejlépe s měsíčním předstihem. Uklízecí firma si vás poznamená a termín pro ni bude závazný. Může se totiž stát, že si předvánoční úklid zarezervuje více domácností, a tak kdo přijde dříve, může si vybrat výhodnější datum úklidu.

vánoční výzdoba

Mytí oken – součástí těchto prací může být i mytí oken. Jestliže jste na to v průběhu roku nebo od Velikonoc neměli čas, pak jsou vánoční svátky ideální příležitostí to napravit. Mytí oken bývá v bytových domech, respektive v bytech ve vyšších patrech i nebezpečné, a tak vám úklidová firma může i vytrhnout pomyslný trn z paty.

úklid na Vánoce

Čištění koberců – na co byste rozhodně neměli zapomínat, je vyčistit koberce. Protože se vánoční dárky rozbalují na podlaze pod stromkem a na koberec tu usedáme možná i častěji, než kdy jindy. A bude-li koberec samý flek a navíc bude svým odérem připomínat nemytá bosá chodidla (pokud po něm převážně chodíte naboso či ve zpocených ponožkách), pak to rozhodně nebude vaše dobrá vizitka.

Generální úklid – úklid na Vánoce by se neměl odbývat a měl by zahrnout i to, co běžně v průběhu týdne neuklízíte či nečistíte, tedy například svítidla, leštění nábytku, zábradlí a dřevěných schodů, důkladné mytí obkladů v koupelně, osprchování pokojových rostlin atd.

About Author: