Home / Firmy / Jaká bude vaše svatba?

Jaká bude vaše svatba?


Každá svatba je jiná, a na každou svatbu chce pár něco jiného. Jen těžko byste hledali něco individuálnějšího, než je právě svatba. Každá nevěsta chce na své svatbě vypadat krásně, a proto hledá vhodné šaty a doplňky. A stejně tak si každá nevěsta klade otázku, jak by měly její svatební šaty vypadat. Jsou nevěsty které o nich mají zcela jasnou představu a té se drží. Pak jsou nevěsty, které tuší co by se jim líbilo, a také je mnoho nevěst, které si šaty vybírají až na místě.

nevěsta v závoji

Proč jít k nám?
Jsme jeden z nejlepších svatebních salonů, jaké můžete navštívit. Máme toho totiž hodně co nabídnout. Kromě velikého výběru šatů vám nabídneme i velmi příjemné prostředí, přátelský a zkušený personál a krejčovské služby. Najdete u nás šaty jako pro královnu, šaty s korzetem i s ramínky, s nadýchanou sukní i úzké šaty, šaty ve stylu mořské panny, zkrátka u nás koupíte všechny možné typy šatů.

V našich šatech zazáříte
Prohlédněte si náš web, protože na něm najdete náš pravidelně aktualizovaný katalog šatů. Z nich si můžete předem vytipovat ty, které vás zaujaly, a rovnou si je vyzkoušet. Nebudete tak ztrácet čas prohlížením šatů přímo u nás v salonu, které vás zase tolik nezaujaly. Probíhá u nás prodej svatebních šatů v Praze, a navíc pořádáme pravidelné výprodeje posledních kusů modelů a nebo posledních kusů z kolekce. Díky tomu můžete ušetřit spoustu peněz.

svatební šaty

Šaty si u nás můžete vypůjčit i koupit, záleží na vás co pro vás bude lepší. Mějte prosím na paměti, že každá zkouška šatů je zpoplatněna kvůli jejich následnému čištění. Žádná nevěsta nechce mít na svatbě znečištěné šaty například od podlahy. Vaše šaty vám v případě koupě rádi upravíme na míru. Samozřejmostí je u nás prodej doplňků, jako jsou rukavice, čelenky nebo závoje. U nás dokážeme obléknout každou nevěstu. Přijďte se o tom přesvědčit sama.

About Author: