Home / Nákupy / Za poklesem erekce obvykle vězí stres

Za poklesem erekce obvykle vězí stres

Se ztrátou erekce se dnes potýká mnoho mužů, jejichž stáří tomu ovšem neodpovídá, a jde spíše o chorobný defekt. Takto bychom také pokles erekce a sexuální výkonnosti u mladších ročníků měli vnímat, a nežli jít cestou Viagry na dobírku, kdy zbytečně riskujete i své zdraví (pokud obcházíte lékařské doporučení), je výhodnější zaměřit se na příčinu problémů a vypomáhat si přírodními prostředky, kam patří různé druhy Ženšenu a Kotvičník zemní.

dívka na pláži

Stres na pracovišti – jednou z nejčastějších příčin těchto potíží je chronický stres v zaměstnání. Pokud cítíte, že jste tam spíše pod tlakem a namísto toho, abyste se do pracovního procesu těšili a bavil vás, jste vystaveni mnoha stresovým situacím, je vhodnější změnit prostředí a hledat si jiné pracovní místo. Chápeme, že to není snadné, ale jinak vás stres zničí, a to nejen vaši erekci.

Stres na ulici – mnoho moudrých lidí se vyhýbá davům a přelidněným aglomeracím. Stěhují se raději na venkov do rekreačních oblastí, kde je více klidu, a kde se stres vytrácí mezi prsty.

nevěsta a ženich

Stres doma – bohužel mnoho nenápadných stresových situací vzniká i doma mezi rodinnými příslušníky. Snažte se mírnit konflikty a raději odejít, než si nechat brát energii hádkou. Někdy je výhodnější rodinu opustit a žít jinde, kde si vás lidé váží a mají opravdu rádi.

Stres i v posteli – mít vedle sebe skvělého partnera či partnerku je opravdu velká výhra. Mnoho stresu vzniká zejména při sexu a namísto, aby se stal zábavou a potěšením, bývá plný předsudků, marných očekávání nebo dokonce násilí. Co opravdu pomáhá zlepšit vztah, je otevřenost – vybalte na rovinu, co se vám líbí, co vás vzrušuje, a berte svůj protějšek takový, jaký je. Vyhovte své partnerce, jestliže má ráda orální sex a různé pomůcky, věnujte se delší předehře a mazlení, pro ženy jsou zejména doteky a něha nezbytné. A naopak, jestliže ten váš miluje vůni vašeho spodního prádla a vzrušuje jej i pot v podpaží či na chodidlech, dopřejte mu to, protože je to pro muže stimul a vědomí toho, že jste vhodná žena pro početí zdravých potomků.

About Author: