Home / Nákupy / Nový stan

Nový stan

A také se vám už někdy stalo, že jste pořádali nějakou velikou zahradní párty a potom začalo pršet anebo začalo být škaredé počasí? Pokud ano, tak je to velice nemilé. Abych se přiznala tak tato nemilá událost se mi stala už dvakrát a musím uznat, že je to velice nepříjemné. Bylo to na oslavě, když můj syn slavil desáté narozeniny. Synovi jsem slíbila už asi před půl rokem, že mu udělám opravdu krásnou velikou zahradní párty. Měla jsem také objednané dva klauny, takže jsem si říkala, že to bude opravdu pro syna a nejvíce ideální zábava a bude se mu opravdu hodně líbit. Také jsem si řekla že bych mohla pozvat jeho vzdálené bratrance a sestřenice, kteří k nám jezdili pouze jenom na Vánoce, ale řekla jsem si, že bude skvělé, když je syn uvidí i na své oslavě desátých narozenin.

Pěkný stan.

Když jsem všechno udělala, bylo všechno dokonalé. U nás bylo asi čtyřicet hostů, když v tom začalo pršet. Vůbec mě nenapadlo, že bych měla mít v záloze nějaký stan. Existuje totiž půjčovna stanů v brně, kteří se zajímají o párty stany. Tohle mě opravdu hodně zabolelo a naštvalo mě to. Tohle mi řekla právě moje teta, že když ona dělá nějakou párty, tak nedá dopustit na půjčovnu párty stanů v Brně. Řekla jsem si, proč jsem na tohle nemohla myslet dřív nebo proč mi to někdo nepřipomenul. Protože kdyby mi někdo řekl, že existuje půjčovna párty stanů v Brně Partystanyaz, tak bych toho ihned využila.

Stany jsou velké.

Přece nebudu riskovat takhle velkou a drahou oslavu, jenom aby to třeba zničil nějaký déšť. A proto jsem si řekla, že opravdu nejlepší bude, když bych si také koupila domů jeden stan. Ale potom jsem zjistila v rámci tady to nevyplatilo. Proto jsem se rozhodla, že si raději vypůjčím párty stan z Brna, což pro nás bude opravdu ideální. Navíc máme také malou garáž, takže kdybych si koupila nějaký veliký stan do garáže, tak mi to zabralo opravdu hodně místa. Já tam mám už totiž svá dvě elektrokola, syn tam má také kolo přítel také, a ještě se nám tam přeci musí vejít auto a také různé skladiště na zimní věci, když je třeba léto. Uvidíte sami, jaký stan by byl pro vás ideální.

About Author: