Home / Žena / Realistické umělé květiny

Realistické umělé květiny

Chcete si zkrášlit Váš domov, ale nevíte jak na to? Každý kousek přírody, který umístíte do Vašeho domova Vám dřív nebo později zahyne? Chtěli byste mít elegantní styl ve svém domově? Sáhněte po umělých květinách, které vypadají jako živé. Pouze při dotyku je cítit rozdíl. Pořiďte si do svého domova nádhernou umělou orchidej Lepaso, růži nebo si svažte svou vlastní „řezanou květinu“.

bílá květina

Mnozí lidé se zdráhají při pořízení umělých květin z toho důvodu, že jsou na první pohled prozrazené. Že prostě nevypadají reálně. Jenže ne každá květina ihned prozradí toto tajemství. Pokud budete nakupovat chytře, tak si zajisté vyberete tu nejvíce reálnou podobu. Vzhledem k tomu, že orchideje mají zvláštní vzhled už na první pohled, tak jej lze velice dobře duplikovat i v umělém provedení. Takže nikdo opravdu nic nepozná, pokud na ni sami nesáhnou nebo jim to sami neprozradíte.

Jak je již zřejmé, tak tato květina Vám nikdy nezvadne a bude vypadat stále úžasně. Je potřeba z ní pouze opatrně smývat prach, který může zůstávat na okvětních lístcích či celém těle květiny. Při očišťování buďte opravdu opatrní a nepoužívejte žádné chemikálie.

dvě orchideje

Tato nádherná květina Vám dodá eleganci do Vašeho domova, bude Vám zdobit prakticky cokoliv, kam ji umístíte a bude navždy s Vámi. Pokud chcete, aby rostlinka působila reálně – živě, tak ji dejte na místo, kde je velice dobré přírodní světlo, ale zase ne na přímé slunce. Sluneční paprsky by totiž reálnou kytičku mohly „popálit“.

Kombinujte orchideje i s jinými krásnými kytičkami a můžete k nim samozřejmě také zvolit nějakou rostlinu, která bude živá a budete ji dávat klasickou zálivku. Teď už stačí jen vymyslet kam svou novou kytičku umístíte a zda ji budete dávat do velkého květináče nebo si zvolíte něco menšího nebo naopak něco neokázale velkého. Kytička je také vhodná jako perfektní dáreček pro někoho, koho máte rádi.

About Author: