Home / Cestování / Skvělé cestování

Skvělé cestování

Cestování je pro někoho velice důležité, ale pro někoho je cestování zase velmi zbytečné. Abych se přiznala, byla jsem z toho velice nešťastná, když moje děti stále chtěly někam cestovat, ale já jsem na to vůbec neměla žádné peníze. I když jsem stále jezdila na služební cesty, když jsem cestovala třeba do zahraničí, tak děti to braly jako velikou zradu. Opravdu už jsem svým dětem nedokázala vysvětlit, že já cestuji jenom kvůli tomu, že pracovně musím pryč třeba na půl dne anebo na dva dny. Vždycky moje děti hlídal partner anebo také moje babička anebo sestra. Vždycky to nakonec dopadlo tak, že děti to měly mě za zlé, že já se někam cestuji.

Nádherný vodopád.

Od té doby jsem si nemohla pořizovat ani žádné fotografie, kam jsem cestovala. Opravdu hodně mě to mrzelo a kolikrát, když jsem se také ptala svého nadřízeného, jestli nemohu vzít také někdy děti s sebou, když jim v zahraničí zařídím nějaké hlídání. Bohužel to nikdy nevyšlo a já jsem z toho byla velice nešťastná. Nakonec to potom dopadlo tak, že jsem ze zaměstnání raději odešla. Opravdu jsem nemohla snést ten fakt, že moje dvě děti mě berou jako zrádce. Tak jsem si řekla, že si najdu nějakou lepší práci, kde nebudu tak dlouho a kdy nebudu také cestovat.

Exotika je fajn.

I když cestování mě opravdu hodně baví a mrzí mě, že už cestovat nebudu, tak jsem si rozmyslela, že se našetřím peníze a s dětmi budeme někam cestovat. Nebudeme cestovat někam opravdu hodně daleko, ale řekla jsem si, že s dětmi můžeme cestovat třeba do Polska nebo na Slovensko, kde je to kousek. V Polsku mám dokonce moji spolužačku ze střední školy, takže jsem si řekla, že opravdu nejlepší bude, když budeme cestovat někam, kde máme známé a kde bychom také mohli potom ušetřit peníze, kdybychom u nich přespali. Ne, že bych se nutila, ale cestování a poznávání dalších lidí je pro mě opravdu prima a je to zajímavé. 

About Author: