Home / Dům a zahrada / Krásný design

Krásný design


Také stále máte za to, že různí designéři nebo architekti jsou vždycky jenom nejdražší? Pokud si to myslíte, tak je to špatné uvažování, protože pokud budete pořádně hledat a budete se snažit, tak také někde na internetu a nebo jinde ve společnosti můžete také najít opravdu kvalitní bytové designéry a architekty, kteří sídlí například v Praze. Já právě zmiňuji Prahu, protože tam bydlím a stále taky jsem často hledala různé interiérové designéry v Praze, kteří by zase nestáli hodně peněz. Já sice už nyní pracuji a vydělávám dost peněz, ale věřte mi, protože pokud chcete udělat opravdu moderní byt, kde máte čtyři veliké místnosti, tak by to od nějakého speciálního designéra nebo architekta bylo docela dost drahé.

Knihovna v interiéru.

Ale řekla jsem si, že kdybych dělala takovou obnovu místnosti, třeba jenom každých pět let, tak třeba nějakých padesát nebo šedesát tisíc korun bych do toho klidně investovala. Navíc také mám ráda, když mohu podpořit nějakého umělce, který se snaží ve svém oboru prorazit. Takže když na to mám peníze, vlastně proč někoho nepodpořit. Proto jsem se koukla na webové stránky bydesign.cz, kdy jsem se dozvěděla, že je tam opravdu mnoho interiérových designérů v Praze https://bydesign.cz/, kteří by chtěli mít práci.

Muzejní interiér.

A já jsem se právě rozhodla, že bych si našla nějakého umělce, který má třeba čerstvě po škole a je plný nápadů a také různých zážitků, co by chtěl něco nového vytvořit. Na webových stránkách jsem se dozvěděla, že například jejich firma nabízí opravdu kvalitní služby. Sice tam neměly žádného nováčka, ale řekla jsem si, že pro jistotu si zrovna vezmu nějakého specialistu, kterého právě tato firma nabízí. Docela mě překvapilo, že jich tam měli opravdu hodně. Také mě zajímaly recenze, které byly opravdu všechny pozitivní a kladné, takže jsem si řekla, že nebude od věci si tohoto interiérového designéra z Prahy vzít. A jaký byl výsledek? Samozřejmě, že jsem s touto designérskou firmou byla velice spokojená a klidně vám ji mohu doporučit, protože to stojí za to.

About Author: